Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návody jak se stát vlkodlakem

                                       Způsoby:

1.

O půlnoci kdy je Měsíc v úplňku, udělej na zemi kouzelný kruh (asi sedm stop v průměru je nejvhodnější) a v centru kruhu hořící oheň, na kterém je železná nádoba obsahující půllitru čisté pramenité vody a jakýkoliv sedm z následujících substancí;
Poznámka: Substance spojené s tímto obřadem byly zatajené kvůli možnému ublížení způsobeným jejich získáním a/ nebo požitím.
Zatímco se směs vaří, člověk provádějící rituál leží tváří k zemi před ohněm modlí se k Velkému duchovi z Neznáma, aby mu dal schopnost nočních proměn, do Vlkodlaka. Jeho modlitby nenabudou žádné zvláštní formy, ale jsou zcela bez přípravy; ačkoli k nim obvykle přidá nějaké takovéto známé zaklínadlo jako:
"Přijď, duchu tak mocný! Přijď, duchu tak strašný. 
Z domu Vlkodlaka, domu smrti.
Přijď, Dej mi své požehnání! Přijď, půjč mi svůj sluch!
Ó! duchu temnoty! ó! duchu tak smutný!
Přijď, mocný fantome! Přijď, velké neznámo!
Přijď, Já tě prosím; vylez ze svého brlohu.
A tělo i duše bude tvé, Přísahám.
Spěchej, spěchej, spěchej, hrozný duchu, spěchej!
Rychle, rychle, rychle, zjizvený duchu, rychle!
Spěchej, spěchej, spěchej, zlověstný duchu, spěchej!

Pak udělá následující formální prohlášení "Já ( jméno) ti nabízím , Velký duchu z neznáma, tuto noc ( data) své tělo i duši, s podmínkou , že mi dáš, od této noci noc až k hodině mé smrti, sílu noční proměny do vlka. Já tě naléhavě žádám, Já prosím, Já tě vzývám-tebe, jedinečný fantóme temnoty, abys mě učinil Vlkodlakem, Vlkodlakem! A třikrát svým čelem udeří na zem, vstane. Jakmile je směs v nádobě vroucí, ponoří do ní pohár a pokropí obsahem zem, opakuje akci až do doby, kdy pokropí celý vnitřek kruhu. Pak si klekne na zemi blízko k ohni, a nahlas vykřikne.
Přijď, ó! Přijď! a, když bude mít štěstí, přízrak sám se zjeví nad ohněm. Někdy je přízrak nejasný - válcovitý, světélkující, pilíř-jako věc, asi sedm stop vysoký, mající nerozeznatelné rysy: někdy to si osvojí konečný tvar, a objeví se buď jako obludná zahalená figura se smrtelnou kuklou, nebo jako polo-člověk, polo-zvířecí elementární typ . Jakoukoli formu neznámý přijme, je vždy děsivá. Nikdy nemluví, ale signalizuje svůj souhlas natažením ruky, nebo co slouží jako ruka, a pak zmizí. Nikdy nezůstává viditelný více než půl minuty. Jakmile zmizí, prosebník, kdo/který je vždy napůl šílený hrůzou, vyskočí ze země a spěchá domů, nebo kamkoli aby se dostal k dosahu lidí. Ráno, však všechny jeho obavy zmizí; a navečer se vyplíží do lesa, nebo na nějaké stejně opuštěné místo, aby zažil, poprvé, mimořádné pocity proměny do vlka nebo možná, polo-vlka, i.e., bytost půl člověk a půl vlk; stupeň proměny se mění podle místa. Avšak jen na noc, za svítání se zpravidla promění zpět na člověka .

2.

Potřeby:

Svůj pokoj

 Noc

Zamknuté dveře

Koncentrace

Představivost

Hlas

Kůži

Nesmí být úplněk

Pozn.: Aby toto kouzlo fungovalo musíte věřit, že to fungovat bude a ještě - nepotřebujete celý měsíc, ale můžete budete-li chtít :)

Postup:

Jděte do svého pokoje a zamkněte dvěře. Musíte tam mít dostatek prostoru aby jste si mohli sednout - židle, postel... Sedněte si tam kde je to pro vás nejvíc pohodlné a odříkavejte tyto slova tři hodiny:

,,Dovolte mi, abych byl v kůži vlka. Dovoltemi proměnu ve vlka, kdykoliv chci. Dej mi kontrolu v mé vlčí podobě. Nechť je ze mě tvor, kterým chci být, tak to musí být!"

Nežádoucí účinky:

Bolesti ramen

Bolesti nohou

Rozmazané vidění

Jiné účinky:

Vize jsou jasnější 

Lepší čich

Ostřejší zrak 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Smečka hledá nového člena

(Wissler Wolf, 27. 10. 2021 19:32)

Naše smečka hledá toho, kdo to myslí skutečně vážně a plně si uvědomuje co proměna obnáší. Toho, kdo by využil tento dar ve prospěch smečky a ne pro pochlubení se světu. Naše tajemství musí být zachováno. Zde to vypadá jako vtip, proto je bezpečné to napsat narovinu - ano, jsme skuteční. A víme, že se mezi Vámi najdou Ti, kteří to ví stejně dobře jako my. Prosím zájemce o zanechání kontaktu a důvodu své žádosti. S někým z Vás se spojíme a alfa poté rozhodne. Vyžadujeme pokoru, vztah k přírodě, vytrvalost a naprostou loajalitu smečce.
W.W.

Re: Smečka hledá nového člena

(Venda, 4. 11. 2021 0:56)

Mustang.ja@seznam.cz

smečka hledá člena nebo vás budu učit

(ashi, 13. 2. 2022 13:50)

ahoj jsem vlkodlak pište 603 112 963 mohu vás kousnout nebo učit můžete i do smečky

Re: Smečka hledá nového člena

(Vargaria, 5. 11. 2021 21:34)

Jsem stvoření oddané přírodě. Vždycky více jiné než ostatní. Žiju nočním životem, uctívám vlky a duchy hor i lesů. Daruji svou věrnost, důvěru a pomoc při každé příležitosti.
Na oplátku žádám srst a ostré drápy i zuby. Tímto slibuji, že proměn nikdy nezneužiju ke špatnému a svůj život položím za smečku, bude-li to nutné.

Re: Smečka hledá nového člena

(Václav , 16. 11. 2021 23:17)

vendajiruse@seznam.cz
Já chci

Re: Smečka hledá nového člena

(Nikolas Takáč, 12. 12. 2021 18:43)

Dal bych cokoliv abych mohl být ve vaší smečce email (takacnikolas7@gmail.com)

Re: Re: Smečka hledá nového člena

(Ondra, 6. 2. 2022 22:02)

Chci být vkdlakem

Chci být vlk

(Zdeněk vidlák 14.11.1977, 5. 7. 2022 21:34)

Zdeněk vidlák chci být vlkem

Re: Smečka hledá nového člena

(Patrikj, 14. 12. 2021 17:01)

Já to myslím smrtelně vážně, mám vytrvalost atd rad bych se přidal

Re: Smečka hledá nového člena

(Hádes, 25. 12. 2021 16:42)

hades2711@seznam.cz

Re: Smečka hledá nového člena

(Robert Perfoll, 8. 1. 2022 23:06)

Re: Smečka hledá nového člena

(Tobito, 12. 1. 2022 21:22)

krystof.kopac@seznam.cz
Celkově už nějakou dobu studuju vlkodlak a lykantropii a snažím se přijít na to jestli je proměna opravdu možná nebo ne. Věřím že něco takového se stát může, ale nejsem přesvědčen. Pokud bych dostal tu moc se měnit ve vlka/vlkodlaka tak bych to rád použil v prospěch smečky s kterou bych po proměně po nocích žil. Mám také dobrý vztah k přírodě a chtěl bych být členem vaší smečky (pokud by jsem tedy byl přesvědčený že něco takového je). Kdyby někdo znal nějaké detaily o lykantropii, zvicích vlkodlaků a lepším popsáním postupu přeměny a jak tu moc ovládat klidně pište na email uvedený výše na začátku textu.

Re: Smečka hledá nového člena

(Denis , 14. 1. 2022 22:06)

Ahoj

Re: Smečka hledá nového člena

(Roman, 20. 1. 2022 16:27)

Ahoj, chtěl bych se přidat do smečky sice mi je 12 ale ve vlkodlaky věřím a chci být to co jste vy byl bych rád kdybyste mi odepsali na můj email
romcanejlepsi@gmail.com
Jestli mě přijměte tak napíšu kde bydlim

Re: Smečka hledá nového člena

(Emik, 25. 1. 2022 7:50)

emik.drabova2010@gmail.com

Re: Smečka hledá nového člena

(Karin T., 10. 2. 2022 18:17)

Je tu hodně odezvy, ale stejně to zkusím, protože naděje umírá poslední... Ummm takže... Asi začnu tím, že bych hrozně ráda doopravdy někým byla a někam patřila. Mám přátele, ale není to ono. Nikdy nebylo. Vlkodlaci, vlci a psi mě vždy fascinovali, stejně jako příroda. Miluju letní procházky při západu slunce. Bude mi šestnáct let a studuji veterinu, proto věřím, že bych byla smečce přínosem. Nikdy bych si nedovolila toto tajemství vyzradit, pokud by nešlo o situaci, kdy by to bylo vyloženě nutné (proměna pro něčí zachrání, třeba). To by bylo asi vše... Budu doufat, že se mi ozvete.
Instagram:
@treznerovaa_

Re: Smečka hledá nového člena

(Dark, 11. 2. 2022 12:21)

Je to ještě k dizpocizi?

Re: Smečka hledá nového člena

(Adam , 21. 2. 2022 14:19)

Ahoj vím co obnáší stát se vlkodlakem.Budu loajální
Alfje i smečce.Opravdu bych chtěl se stát jedním z vás.
(Ale stejně vím že se mi nikdo neozve.)

Re: Re: Smečka hledá nového člena

( Pán Nikdo, 15. 8. 2022 18:14)

Zdravím mám zájem se stát vlkodlakem je mi to sem trochu blbé psát ale když by měl někdo zájem mě proměnit tak mi napište na Instagram : drakulosdrakonos

Re: Re: Smečka hledá nového člena

( Pán Nikdo, 15. 8. 2022 18:14)

Zdravím mám zájem se stát vlkodlakem je mi to sem trochu blbé psát ale když by měl někdo zájem mě proměnit tak mi napište na Instagram : drakulosdrakonos


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

následující » 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 146291
Měsíc: 1699
Den: 33